O mně a mém týmu

Na trhu působím již přes 20 let a zajišťuji se svým týmem veškeré služby ohledně financí

Potřebujete konzultaci?
  • Financování bydlení, spotřebitelské úvěry, firemní úvěry, financování vozidel

  • Pojištění fyzických osob, pojištění právnických osob a řešení škod, právní služby, investice a další

Obchodní manažer OK GROUP a.s. a jednatel Šikula & Paděra s.r.o.

Má historie, vize a poslání ve světě financí

Nadstandardní služby v oblasti pojištění, zajištění, financování

S oborem finančního poradenství jsem se setkal již v roce 2000, kdy jsem byl pozván na seminář jedné nejmenované firmy. Po absolvování semináře a následující návštěvy člověka, který mě na tento seminář pozval a který mi pod jistým nátlakem radil co jak mám dělat, jsem si řekl, že tímto způsobem nemůžu fungovat a nemohu takto finanční produkty nabízet svým známým a kamarádům.

Po letech, v roce 2012 jsem se po pár negativních zkušenostech rozhodl, že si tento obor vyzkouším, jako vedlejší příjem. Potkal jsem člověka, který mi vše vysvětlil srozumitelně, lidsky, bez nátlaku a co slíbil, to splnil. Postupem času, zkušenostech a výběrem vhodné společnosti, kterou dodnes zastupuji, jsem se vypracoval na manažera obchodní skupiny s neustále se rozrůstajícím počtem spolupracovníků a v poslední době obsazujeme první tři místa v produkci neživotního pojištění.

Svým zákazníkům(fyzickým i právnickým osobám) nabízím nadstandardní služby v oblasti pojištění, zajištění, financování a další. Svým spolupracovníkům nabízím nadstandardní servis, provizní ohodnocení a možnost kariérního růstu. Nejsem typ člověka, který by měl potřebu pracovat ve financích jen pro, že si za rok koupí Ferrari, jachtu, nebo vilu v Beverly Hills. Do financí jsem šel proto, abych lidem ukázal, že to jde dělat lidsky, srozumitelně, čestně a poctivě. Pokud Vás zajímá nějaká oblast z mého portfolia působnosti, neváhejte mne kontaktovat.

Pojďme společně na to

Petr Šikula

Finanční konzultace a projekty
(+420) 734 603 451
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Vyplněním formuláře souhlasím, že budu kontaktován